Kontakt

URED DIREKTORA

Alceo Koraca              
+385 51 686 535
akoraca@cak.hr

ODJEL NABAVE I PRODAJE


 Barbara Glavačević
 tel:+385 51 253 080
 c.a.k@ri.t-com.hr
 Lovorka Koraca
 tel:+385 51 253 083
 lovorka@cak.hr
 Jasna Đogić

 tel:+385 51 502 807

 fax:+385 51 502 808

jasna@cak.hr
 Iva Zdrilić
 tel:+385 51 686 536
iva@cak.hr
 Sara Lovrić
 tel:+385 51 512 957
sara@cak.hr
   

ODJEL MALOPRODAJE

Andrea Samsa                 
tel: +385 51 686 534

Fax: +385 51 253 059

andrea@cak.hr
  Dinka Gergelj
 tel: +385 51 686 534

dinka@cak.hr         


RAČUNOVODSTVO

Silvija Marečić Sapundžija+385 51 253 081

silvija@cak.hr

Martina Pleša
+385 51 502 825
martina@cak.hr
Ankica Rupčić+385 51 253 082 ankica@cak.hr

 Fax: +385 51 253 057 

LOGISTIKA

Beatrice Kovačević            
+385 51 512 960logistika@cak.hr 
 Saša Drača+385 51 686 534 sasa@cak.hr

                                                                          C.A.K. d.o.o.

                                                      Kukuljanovo 453, 51 227 Kukuljanovo

ww.cak.hr

Kontakt forma

                                                                              C.A.K. d.o.o.

                                                             Sjedište tvrtke: Kukuljanovo 51227

           Registrirano na Trgovačom sudu u Rijeci, Matični broj 1734822, MBS:040184301, OIB: 33213139882

                                          Temeljni kapital društva iznosi: 20.000,00 kn uplaćen u cjelosti.

                                                             Članovi Uprave: Alceo Koraca, direktor

                                            E & S banka IBAN: HR3924020061100288659 SWIFT: ESBCHR22

                                       Splitska banka IBAN: HR4223300031100420103 SWIFT: SOGEHR22XXX

                                          Raiffeisen banka IBAN: HR5724840081105719395 SWIFT: RZBHHR2X

                                                    PBZ IBAN: HR5023400091110531280 SWIFT: PBZGHR2X

Novosti

bv_certification_ifs-1409816406.gif
ifs_box_coated_cmyk.jpg
ifs_logistics_box_rgb.png

Izdvojeno iz ponude

  • vandemoortele
  • Izbor
  • Kolac

Partneri

  • Oldenburger
  • wawi
  • HUNGERITZ
  • Pan&Co
  • Milram